Lāzerbiatlons


Kas ir biatlons, laikam zina visi.

Galvenā atšķirība no parastā biatlona jau ir izteikta tā nosaukumā - lāzerbiatlons.

Tas paredzēts gan sportam, gan izklaidei, gan šaušanas treniņiem un sacensībām, gan kā atsevišķs elements, gan kopumā ar citiem sporta un aktivitāšu veidiem - stafetes, šķēršlu joslas ar šaušanu, slēpošana utt. Nav nepiešamas ne īpašas atļaujas, ne sertifikācija.

Lāzerbiatlons no parastā biatlona atšķiras ar tajā iestrādātu optisko sistēmu, kas rada lāzera staru. Izstrādātāji apgalvo, ka šis stars nav kaitīgāks par televizora pulti. Lai nu kā, bet tāda traumatisma kā peintbolā vai airsoftā te nav. Nav nepieciešams arī speciāls apģērbs.

Šaušana notiek pa mērķi, kurā ir iestrādātas lāzerstaru uztverošas mikroshēmas ar gaismas diodēm. Tāpat kā biatlonā, sākumā mērķi ir melnā krāsā. Trāpot mērķī, mērķis iedegas baltā krāsā.

Lāzera stara garums un minimālā stara izkliede rada nepieciešamību precīzi mērķēt pat no neliela attāluma. Pie 50m attāluma līdz mērķim lāzerstara diametrs, sasniedzot mērķi, atbilst biatlona lodes diametram.

Tāpat kā biatlonā, mērķa stends sastāv no pieciem rindā izkārtotiem mērķiem ar iespēju samazināt vai palielināt mērķa izmēru (trīs pozīcijas). Optimālais attālums līdz mērķim ir 25-50m, atkarībā no lietotāju vecuma un interesēm.

Lāzerbiatlona šautenes masa ir 2,3 kg un lāzerbiatlona lietošanai praktiski nav vecuma ierobežojuma. Šaut var visi, kas var noturēt šauteni, arī no tēta vai mammas pleca.

Vienīgie ierobežojumi - stiprs lietus vai aukstums zem -20grādiem. Lietošanas ilgums bez uzlādes  - līdz 30 stundām.


Neliela galerija:

- Standarta variants - lāzerbiatlona komplekts Juniors - statīvs ar mērķiem


- papildus variants ar iespējām mainīt mērķu saturu (pašlaik pieejami 2 mērķu komplekti ar statīviem).

Neaizstājams palīgs ballēs, dzimšanas dienās, kāzās un citos pasākumos :)


Pašlaik tiek strādāts (un var būt, ka pat sanāks) pie kustīgu mērķu izveides.

Laipni gaidīti pierādīt, ka esat labāki šāvēji par slaveno Minhauzenu (pīles būs :) ).


Cena - EUR 6.00 stundā.


Braucam arī ciemos, ja aicina. Tuvāka informācija zvanot vai rakstot (lapas augšdaļā sadaļa Kontakti ).Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .